Bu siteyi hazırlarkenki amacımız kendi karşılaşmış olduğumuz Analytics sorunlarını nasıl çözdüğümüzü insanlara aktarabilmek ve Web sitelerinin trafiklerinin doğru ölçülmesine vesile olmaktır. Doğru ölçümleme doğru yönetebilmenin en büyük paydaşlarından birisi olduğu için bu site bu konularda emek veren tüm İnternet çalışanlarına faydalı olursa ne mutlu bize.

Daha önce bizim de keyifle takip ettiğimiz bazı siteler online pazarlamanın altında Analytics ile ilgili yazılara yer veriyorlardı, kimisi hâlâ da veriyor. Biz sadece Analytics’e özel ve kendi sorunlarımızı da içeren bir site olsun istedik ve bu siteyi açtık.

Analytics’i İngilizce kullanıyor ve İngilizce terimlere alışmış olsak da burada mümkün oldukça herkesin rahatça anlayabilmesi açısından Türkçe terimlere ve ekran görüntülerine de yer vermeye gayret ediyoruz. Yine de tavsiyemiz eğer bir dijital pazarlama çalışanıysanız İngilizce kullanmanız ve Analytics’e bu dilde hakim olmanızdır.

Siteyle, sitede yer alan konularla ya da herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz İletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.

Ara